Стати фахівцем

Вам не потрібно витрачати час на пошук вакансій та відправку резюме на десятки сайтів. Ми забезпечуємо можливість отримати прямий контракт з роботодавцем, який відповідає вашим потребам та вимогам. Ми пропонуємо вам персональну підтримку на кожному етапі пошуку роботи, від перевірки резюме до укладання договору.

Отримайте прямий контракт із роботодавцем

Отримайте роботу вашої мрії без зайвих зусиль

Вітаємо у нашому сервісі прямих контрактів! Відтепер вам не потрібно витрачати час та зусилля на пошук вакансій та відправку резюме на десятки сайтів. Ми забезпечуємо можливість отримати прямий контракт з роботодавцем, який відповідає вашим потребам та вимогам. Ми гарантуємо високу якість наших послуг та персональну підтримку на кожному етапі пошуку роботи, від перевірки резюме до укладання договору.

Для спеціалістів

Крок 1

Зареєструйтеся на платформі, клікнувши на кнопку Sign Up. Вкажіть свої контактні дані та обов’язково вкажіть свою роль Specialist

Крок 2

Після реєстрації ви потрапите на сторінку онбордінгу, де в формі нижче маєте вказати детальну інформацію про себе та свої уподобання щодо майбутньої роботи.

Крок 3

Після вказання усієї інформації про себе, перейдіть на сторінку Our Scouts та оберіть скаута, який співпадає з вашою експертизою та умови якого вам підходять.

Крок 4

Клікнувши на скаута, ви можете ознайомитися з детальною інформацієї про його експертизу.

Крок 5

Якщо вам підходить цей скаут, клікніть на кнопку Select this scout та підтвердіть свій вибір поставивши галочку біля Make Deal та клікніть Save.

Крок 6

Скаут займається підбором пропозицій та компаній за отриманними від вас параметрами. За вами вибір: очікувати повідомлення скаута, зайнятися пошуком можливостей паралельно, чи скористуватися нашою ексклюзивною послугою та звернутися до другого скаута і підвищити шанси на успіх на 50%.

Стати скаутом

Приєднуйтесь до нашого сервісу прямих контрактів та отримайте роботу вашої мрії без зайвих зусиль. Залиште заявку прямо зараз та наші експерти зв’яжуться з вами найближчим часом.

Якщо ви є скаутом і бажаєте допомагати IT фахівцям отримувати роботу, заповніть нашу анкету на сторінці “Стати скаутом” і почніть шукати високоякісних фахівців для наших клієнтів.

eSupport@2023 – Усі права захищено.