Стати скаутом

Допомагайте IT фахівцям знайти роботу та заробляйте гроші за це

Стати скаутом і заробляти гроші на контактах IT фахівців

Станьте частиною нашої команди та допоможіть нашим IT фахівцям знайти роботу, ставши скаутом. Заробляйте гроші за кожен успішний контакт.

Ми шукаємо енергійних та цілеспрямованих людей, які хочуть заробляти гроші та допомагати нашим IT фахівцям знайти роботу. Якщо ви знаєте про компанії, які шукають IT фахівців, то ви можете допомогти їм знайти роботу, зв'язавшись з нами та передавши нам контактну інформацію про компанію.

Якщо ви хочете стати скаутом, вам потрібно зареєструватеся на платформі та пройти швидкий навчальний курс, де ми розповімо про процес знаходження роботи для IT фахівців та про те, якими характеристиками має володіти ідеальний кандидат.

Кроки, які ви пройдете від заповнення анкети скаута до отримання винагороди за контакт IT фахівця:

Зареєструйтеся на платформі, клікнувши на кнопку Sign Up. Вкажіть свої контактні дані та обов’язково вкажіть свою роль Scout

Після реєстрації ви потрапите на сторінку онбордінгу, де в формі нижче маєте вказати детальну інформацію про себе та свої уподобання щодо співпраці з кандидатами.

Після вказання усієї інформації про вас, ви пройдете швидкий навчальний курс. Після якого будете додані до корпоративної CRM, де будете бачити який кандидат обрав вас та бажає розпочати співпрацю.

Стати фахівцем

Якщо ви є скаутом і бажаєте допомагати IT фахівцям отримувати роботу, заповніть нашу анкету на сторінці “Стати скаутом” і почніть шукати високоякісних фахівців для наших клієнтів.

Якщо ви є IT фахівцем і бажаєте отримувати прямі контракти з роботодавцями, заповніть нашу анкету на сторінці “Стати фахівцем” і довірте пошук клієнтів нам і нашим скаутам.

eSupport@2023 – Усі права захищено.